Siuvimo mašina Brother M343D kaina
Siuvimo mašina Brother M343D kaina
Siuvimo mašina-overlokas Brother M-343DKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.9 € |
|
253.80 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Brother M343DTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
254.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Siuvimo mašina Brother M343DNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
299.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
299.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Brother Overlock M343D M343DVP1 |
|
246.12 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
246.12 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Siuvimo mašina-overlokas Brother M-343DKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.9 € |
|
253.80 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Siuvimo mašina-overlokas Brother M-343DKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 310.9 € |
|
253.80 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Brother M343D overlokas Siuvimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.38 eur/mėn |
|
253.80 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
253.80 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
BROTHER M343D overlokas |
|
253.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
253.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Brother M343DTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
254.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Brother M343D sewing machine Electric |
|
255.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
255.10 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Siuvimo mašina Brother M343DNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
299.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
299.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Brother 3034D sewing machine Electric |
|
301.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
301.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 06:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 4977766761406 |
| Siuvimo mašinos tipas | overlokas |
| Svoris | 8.3kg |
| Matmenys | 38 x 38 x 32cm |
| Siuvimo programų skaičius | 8 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 1300 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 7mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | - |
| Horizontali šaudyklė | - |
| Adatos padėties pozicionavimas | - |
| Automatinis užtvirtinimas | - |
| Rankovinė platforma | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | + |
| Siūlės indikacinis langelis | - |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | - |
| Priedai ir aksesuarai | pėdelė, adatų komplektas, atsuktuvas, instrukcija |
| Rodyti daugiau | |














































