Siuvimo mašina Brother HF 37 kaina
Siuvimo mašina Brother HF 37 kaina
Sewing machine Brother Brother HF37 |
|
240.29 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
240.29 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Brother HF-37 Siuvimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.21 eur/mėn |
|
252.13 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Brother HF37Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
280.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 17:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 4977766762779 |
| Siuvimo mašinos tipas | elektromechaninė siuvimo mašina |
| Svoris | 5.7kg |
| Matmenys | 380 x 160 x 290 mmcm |
| Siuvimo programų skaičius | 37 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | - |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 7mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | - |
| Vertikali šaudyklė | - |
| Horizontali šaudyklė | + |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Automatinis užtvirtinimas | - |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | - |
| Dviejų lygių pakėlimo pėdelė | + |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Rodyti daugiau | |








































