Bosch SPV4EMX16E kaina
Bosch SPV4EMX16E kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005221318 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | spv4emx16e |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 67kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.67kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 950l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 210min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 45db |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.5l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Laikrodis | - |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | Šilumokaitis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | - |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | + |
| Rodyti daugiau | |























