Indaplovė Bosch SPV4HMX10E kaina
Indaplovė Bosch SPV4HMX10E kaina
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV4HMX10EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 494 € |
|
439.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
439.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė BOSCH SPV4HMX10E, 45 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
449.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
449.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch SPV4HMX10EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 550.0 € |
|
455.01 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė BOSCH SPV4HMX10E |
|
469.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
469.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV4HMX10EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
439.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
439.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
BOSCH SPV4HMX10E |
|
439.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
439.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV4HMX10EYra sandėlyje. |
|
439.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
439.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
BOSCH SPV4HMX10E IndaplovėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
439.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
439.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV4HMX10EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
439.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
439.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV4HMX10EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 494 € |
|
439.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
439.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV4HMX10EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 494 € |
|
447.78 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
447.78 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė BOSCH SPV4HMX10E, 45 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
449.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
449.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch SPV4HMX10EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 550.0 € |
|
455.01 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė BOSCH SPV4HMX10E |
|
458.65 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
458.65 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bosch SPV4HMX10E įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 45.87 eur/mėn |
|
458.65 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Indaplovė BOSCH SPV4HMX10E |
|
469.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
469.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 04:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005421824 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | spv4hmx10e |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 76kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.5w |
| Metinės vandens sąnaudos | 950l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 220min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 29.6kg |
| Galia | 2400w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.5l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | auto 45-65°c, eco 50°c, intensive 70°c, greita 65 |
| Laikrodis | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 3vnt. |
| Džiovinimo tipas | Šilumokaitis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Filtras | 3 dalių filtrų sistema |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| Trečias stalčius | + |
| Palaikomos technologijos | variospeed plus |
| Specialios programos | machine care, extra dry, remote start |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |


















































