Indaplovė Bosch SPV4EKX20E kaina
Indaplovė Bosch SPV4EKX20E kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005221301 |
| Gamintojo kodas | spv4ekx20e |
| Indų komplektų skaičius | 9 |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.689kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 45db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 31.86kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 8.5l |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Durelių fasadas | + |
| Rodyti daugiau | |






















