Orkaitė Bosch HSG958DB1S kaina
Orkaitė Bosch HSG958DB1S kaina
Įmontuojamoji orkaitė su garų funkcija Bosch HSG958DB1S |
|
1836.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1836.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Bosch 8 serija HSG958DB1SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2259 € |
|
1989.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Orkaitė Bosch HSG958DB1STik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
2062.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamoji orkaitė su garų funkcija Bosch HSG958DB1S | HSG958DB1S | 424200532.. |
|
1823.80 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Įmontuojamoji orkaitė su garų funkcija Bosch HSG958DB1S |
|
1836.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1836.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamoji orkaitė su garų funkcija Bosch HSG958DB1SYra sandėlyje. |
|
1839.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1839.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamoji orkaitė su garų funkcija Bosch HSG958DB1S |
|
1872.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1872.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bosch HSG958DB1S orkaitė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 189.04 eur/mėn |
|
1890.42 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojama orkaitė Bosch 8 serija HSG958DB1SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2259 € |
|
1989.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama orkaitė Bosch 8 serija HSG958DB1SKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2259 € |
|
1989.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Orkaitė Bosch HSG958DB1STik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
2062.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 19:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005327294 |
| Gamintojo kodas | hsg958db1s |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 81.2 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | garinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 60cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 2vnt. |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Konvekcija | + |
| Gaminimo garuose funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |
























