Orkaitė Bosch HBG7763B1 kaina
Orkaitė Bosch HBG7763B1 kaina
Įmontuojama orkaitė Bosch 8 serija HBG7763B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1169 € |
|
993.53 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch Series 8, 71 L, pirolizė, juoda - Įmontuojama orkaitėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1059.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1059.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Bosch HBG7763B1 | 4242005326662 | 4242005326662 |
|
986.70 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Įmontuojama orkaitė Bosch HBG7763B1Yra sandėlyje. |
|
987.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
987.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
BOSCH HBG7763B1 OrkaitėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
988.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
988.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Bosch 8 serija HBG7763B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1169 € |
|
993.53 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama orkaitė Bosch 8 serija HBG7763B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1169 € |
|
993.53 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Bosch HBG7763B1 Serija 8, Įmontuojamoji orkaitė, 60 x 60 cm, Juodas |
|
993.53 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
993.53 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Bosch HBG7763B1 | 4242005326662 |
|
1022.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1022.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bosch Series 8, 71 L, pirolizė, juoda - Įmontuojama orkaitėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1059.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1059.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005326662 |
| Gamintojo kodas | hbg7763b1 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | -w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Ekrano tipas | tft |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | led |
| Nuimamos orkaitės durys | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Kita informacija | Įmontuojama orkaitė |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | 3d kepimas |
| Rodyti daugiau | |




























