Orkaitė Bosch HSG7361B1 kaina
Orkaitė Bosch HSG7361B1 kaina
Įmontuojama orkaitė Bosch 8 serija HSG7361B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1509 € |
|
1241.43 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Orkaitė Bosch HSG7361B1Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1241.43 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch HSG7361B1 Serie 8 įmontuojama orkaitė su garų funkcija | HSG7361B1 | 42420.. |
|
1091.15 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
BOSCH HSG7361B1 OrkaitėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
1235.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1235.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Bosch 8 serija HSG7361B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1509 € |
|
1241.43 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama orkaitė Bosch 8 serija HSG7361B1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1509 € |
|
1241.43 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Orkaitė Bosch HSG7361B1Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1241.43 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Orkaitė Bosch HSG7361B1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1266.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Bosch HSG 7361 1B1 Series 8 with AirFry & Steam Function |
|
1360.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1360.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 05:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005327188 |
| Savybės | laikmatis, grilis |
| Gamintojo kodas | hsg7361b1 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.87 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė, savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | 40.5kg |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Ekrano tipas | tft |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 5vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 250 |
| Gaminimo garuose funkcija | + |
| Funkcijos | elektrinis grilis, konvekcijos kepimas |
| Priedai | 1 grotelės, 5 kepimo skardos |
| Rodyti daugiau | |






























