Viryklė Bosch HLS79W351U kaina
Viryklė Bosch HLS79W351U kaina
BOSCH HLS79W351U ViryklėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1049.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1049.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Bosch HLS79W351U viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 176.08 eur/mėn |
|
1056.48 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
1056.48 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite BOSCH HLS79W351UPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1056.48 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1056.48 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch HLS79W351U Serija 6, Laisvai statoma indukcinė viryklė, Nerūdijančio plien.. |
|
1068.35 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1068.35 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Bosch Viryklė Bosch Cooker HLS79W351U Series 6 Hob type Induction, Oven type Ele.. |
|
1116.47 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1116.47 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite BOSCH HLS79W351UIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1289.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1289.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 4242005336319 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.93 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 91.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Paviršius | nerūdijančio plieno |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 63l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | grilis |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Rodyti daugiau | |



































