Gartraukis Bosch DWP64BC60 kaina
Gartraukis Bosch DWP64BC60 kaina
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Bosch DWP64BC60Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
256.74 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
256.74 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch DWP64BC60 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 42.79 eur/mėn |
|
256.74 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
256.74 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Bosch DWP64BC60Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
264.44 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
264.44 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-09 12:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005031979 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 51kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 18 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 58 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 360m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 66db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 66db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.35w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 97.5cm |
| Plotis | 72cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |




































