Gartraukis Bosch DWB97CM50 kaina
Gartraukis Bosch DWB97CM50 kaina
BOSCH DWB97CM50 Gartraukis+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
519.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
519.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Gartraukis Bosch DWB97CM50Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
521.31 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
521.31 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch DWB97CM50 Serija 6, Prie sienos montuojamas gartraukis, 90 cm, Nerūdijanči.. |
|
521.31 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
521.31 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Gartraukis Bosch DWB97CM50Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
536.95 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
536.95 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-28 20:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005086603 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 29kwh |
| Energijos klasė | a+ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 18 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | e |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 62 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 430m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 55db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.4w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 3 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras, led apšvietimas |
| Laido ilgis | 130m |
| Rodyti daugiau | |




























