Gartraukis Bosch DWB66BC60 kaina
Gartraukis Bosch DWB66BC60 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (33)
Bosch Serie 2 DWB66BC60 gartraukis Pakabinamas ant sienos juodas 621 m³/h B |
|
296.30 €
|
Išparduotaposty.lt |
Bosch Serie 2 DWB66BC60 gartraukis, montuojamas ant sienos, juodas, 621 m³/h, B |
|
305.67 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Bosch Serie 2 DWB66BC60 gartraukis Tvirtinamas prie sienos Juoda 621 m³/h B |
|
329.93 €
|
Išparduotaelektromarket.lt |
Bosch Serie 2 DWB66BC60 gartraukis Tvirtinamas prie sienos Juoda 621 m³/h |
|
332.43 €
|
Išparduotavieni.lt |
Bosch Serie 2 DWB66BC60 gartraukis Tvirtinamas prie sienos Juoda 621 m³/h B |
|
339.00 €
|
Išparduotafrog.ee |
Bosch Serie 2 DWB66BC60 cooker hood Wall-mounted Black 621 m³/h B |
|
344.15 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Bosch Serie 2 DWB66BC60 gartraukis Tvirtinamas prie sienos Juoda 621 m³/h |
|
348.67 €
|
Išparduotadigimart.lt |
Bosch Serie 2 DWB66BC60 gartraukis, montuojamas ant sienos, juodas, 621 m³/h, B |
|
354.59 €
|
Išparduotafreyo.lt |
Virtuviniai gaubtai Bosch Virtuviniai gaubtai kominowy DWB66BC60 Black | DWB66BC.. |
|
358.50 €
|
Išparduotaenter24.eu |
Kainų kitimo istorija - Gartraukis Bosch DWB66BC60

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Gartraukis Bosch DWB66BC60
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005355068 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | dwb66bc60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 47kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 35.4lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 621m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 48db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 422m³/val. |
| Varikliai | -vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 96.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Svoris | 14.4kg |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |


































