Gartraukis Bosch DWB66BC50 kaina
Gartraukis Bosch DWB66BC50 kaina
BOSCH DWB66BC50 GartraukisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
334.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
334.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Bosch DWB66BC50 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.16 eur/mėn |
|
336.94 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
336.94 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Bosch DWB66BC50Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
336.94 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
336.94 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Bosch DWB66BC50Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
347.05 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
347.05 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-13 18:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005039586 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | dwb66bc50 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 47kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 28.8 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 35.4lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 88.6 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 242.1m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 621.2m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 48db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.01w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.01w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 64cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 5.0cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Svoris | 11kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras; led apšvietimas |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Rodyti daugiau | |







































