Gartraukis Bosch DFM064W52 kaina
Gartraukis Bosch DFM064W52 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-10-10 00:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242002872704 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | dfm064w52 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 39kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 400m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 54-68db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 1 |
| Aukštis | 25cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | -cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | 8.81kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras; telescopinis dizainas |
| Rodyti daugiau | |
































