Blackview BV8900 kaina
Blackview BV8900 kaina
Atnaujintas Blackview BV8900 Atsparus išmanusis telefonas Android 13 6.5'' ekran.. |
Atnaujinta
|
140.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
140.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 08:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Blackview |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548313502 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP68 / IP69K |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 10380 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Prekės svoris su pakuote | 390.0 |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | Mediatek Helio G96 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | PowerVR GM9446 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | IPS |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano dydis | 6.5 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 2000 |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Nėra |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 398 |
| Speciali apsauga | Pirštų antspaudų skaitytuvas |
| Vaizdo įrašymo greitis | 720p@120fps |
| Palaikomos atminties kortelės | MicroSD |
| Ekrano raiška | 1080 x 2408 |
| Įkroviklis komplekte | + |
| Atminties talpa | 256 GB |
| Palaikomos kalbos | Anglų |
| Išleidimo metai | 2023 |
| Blykstė | LED |
| Modelis | BV8900 |
| Priekinė kamera | 16 MP |
| Galinė kamera | 64 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Kilmės šalis | - |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | + |
| Pikselių tankis | 406 ppi |
| Atnaujintas | - |
| 5G ryšio palaikymas | - |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |



























































