Blackview BV8800 kaina
Blackview BV8800 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548307938 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP68 / IP69K |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 8380 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Jutikliai | Geomagnetinis jutiklis |
| Procesoriaus modelis | Mediatek MT6781 Helio G96 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Arm Mali-G57 MC2 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | IPS |
| Modelis | Blackview BV8800 |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 11 |
| Ekrano dydis | 6.58 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | USB Type-C |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Budėjimo laikas iki | 1.25 |
| Pokalbių trukmė iki | 32 |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 367 |
| Speciali apsauga | Atsparus drėgmei |
| Garso failų formatai | IMY |
| Ryšių standartas | WIFI 802.11a/b/g/n/ac; 2G 2/3/5/8; 3G WCDMA: B1/B2/B4/B5/B6/B8/B19; CDMA: BC0/BC1/BC10; 4G TDD: B34/B38/B39/B40/B41; FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B13/B17/B18/B19/B20/B25/B26/B28a/B28b/B30/B66 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1440p@30fps |
| Vaizdo failų formatai | 3GPP |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Ekrano raiška | 1080 x 2408 |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Palaikomos kalbos | Lietuvių |
| Išleidimo metai | 2021 |
| Veido atpažinimas | - |
| Priekinė kamera | 16 MP |
| Galinė kamera | 50 MP |
| Pažeista pakuotė | + |
| Rodyti daugiau | |








































Svečias
2022-03-05 16:04:40
Super telefonas - svajonė!