Blackview BV8200 256GB kaina
Blackview BV8200 256GB kaina
Išmanusis telefonas Blackview Blackview Rugged BV8200 LTE 6.5-inch FHD+IPS 1080x.. |
|
209.00 €
|
Į parduotuvę evelatus.lt |
Telefonas „Blackview Rugged BV8200 LTE“ 6,5 colio FHD+IPS 1080x2400 120Hz „Corni..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 295.95 € |
|
224.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Blackview Blackview Rugged BV8200 LTE 6.5-inch FHD+IPS 1080x2400 120Hz Corning 3.. |
|
244.42 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Blackview Tvirtas BV8200 LTE 6,5 colio FHD+IPS 1080x2400 120Hz Corning 3th + 1,3.. |
|
309.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
309.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 03:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548320791 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 4g lte; dual sim; wi‑fi; bluetooth; nfc; gps/glonass/galileo/beidou; otg |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Ekranas | 6.5 |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.5 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass 5 |
| Ekrano raiška | 2400 х 1080 |
| Kamera | galinė 50 mp + 8 mp (120°), priekinė 32 mp, 4k vaizdo įrašymas |
| Pagrindinė kamera | 50 + 13mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 2160p@24/30/60fps |
| Atmintis ir procesorius | 12 gb ram + 256 gb rom, ram išplėtimas +12 gb (viso iki 24 gb), aštuonių branduolių procesorius |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 2 x 2.2 + 6 x 2.0ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 2000gb |
| Akumuliatorius | 8800 mah, otg funkcija (galima naudoti kaip power bank) |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 8800mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 14 |
| Papildomos funkcijos | 4g, dual sim, nfc, gps |
| Jungties tipas | usb type-c |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 & ip69k |
| Modelis | blackview bv8200 |
| Aukštis | 174.6mm |
| Plotis | 81.1mm |
| Gylis | 16.5mm |
| Svoris | 370g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Kita informacija | 4glte bluetooth, gps, nfc, wi-fi |
| Gamintojo spalva | black |
| Rodyti daugiau | |
































