Blackview BV6200 Plus 256GB kaina
Blackview BV6200 Plus 256GB kaina
„Blackview BV6200 Plus“ išmanusis telefonas 24 GB RAM 256GB ROM „Android 14“ tvi..Daugiau |
|
139.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
139.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Išmanusis telefonas Blackview BV6200Plus 8GB/256/GB Juodas |
|
215.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
215.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-22 13:09
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548320821 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.56 |
| Ekrano raiška | 1612 x 720 |
| Pagrindinė kamera | 16mpx |
| Priekinė kamera | 13mpx |
| Blykstė | led |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 1.6ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 2000gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 11000mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 14 |
| Papildomos funkcijos | 4g, dual sim, nfc, gps, face id |
| Jungties tipas | usb type-c |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 & ip69k |
| Modelis | blackview bv6200 plus |
| Aukštis | 174.4mm |
| Plotis | 82mm |
| Gylis | 19.2mm |
| Svoris | 438g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Kita informacija | 4glte bluetooth, gps, nfc, wi-fi |
| Gamintojo spalva | orange/black |
| ES atstovas | gavimosa consultoria, sociedad limitada; castellana 9144, 28046 madrid, spain; [email protected] |
| Rodyti daugiau | |





























