Blackview BV5300 Pro kaina
Blackview BV5300 Pro kaina
Mobilusis telefonas Blackview BV5300 Pro, 64GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.9 € |
|
121.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Telefonas Blackview Rugged BV5300 Pro 4/64GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.0 € Daugiau |
|
121.18 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
MOBILE PHONE BV5300 PRO/BLACK BLACKVIEWLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
134.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Atnaujintas Blackview BV5300 Pro tvirtas išmanusis telefonas, 6580 mAh baterija,..Daugiau |
Atnaujinta
|
84.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
84.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
MOBILE PHONE BV5300 PRO/BLACK BLACKVIEW |
|
120.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
120.00 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Blackview BV5300 Pro, 4GB/64GB, Black 6931548311492 |
|
120.40 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
120.40 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Išmanusis telefonas BV5300 PRO/BLACK BLACKVIEW |
|
120.99 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
120.99 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
Mobilusis telefonas Blackview BV5300 Pro, 64GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.9 € |
|
121.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mobilusis telefonas Blackview BV5300 Pro, 64GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 138.9 € |
|
121.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Blackview BV5300 Pro 4/ 64GB Juodas mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.10 eur/mėn |
|
121.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Telefonas Blackview BV5300 Pro 4GB/64GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
121.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
121.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Telefonas BV5300 PRO/Juodas BLACKVIEWDaugiau |
|
121.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
121.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE BV5300 PRO/BLACK BLACKVIEW | BV5300PROBLACK |
|
121.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
121.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Telefonas Blackview Rugged BV5300 Pro 4/64GB BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.0 € Daugiau |
|
121.18 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Telefonas Blackview BV5300 Pro 4GB/64GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
123.42 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
123.42 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
MOBILE PHONE BV5300 PRO/ BLACK BLACKVIEW Mobilieji telefonai |
|
124.88 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
124.88 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Blackview mobilusis telefonas BV5300PROBLACK, ekrano įstrižainė 15.5 cm, raiška .. |
|
125.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Vaikams skirtas planšetinis kompiuteris Blackview Tab 3 Kids 7 colių, 32GB, roži..Daugiau |
|
126.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
126.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mobile Phone Blackview BV5300 Pro - Black, 64GB, 4GB RAM, Rugged Smartphone |
|
132.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
132.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
MOBILE PHONE BV5300 PRO/BLACK BLACKVIEWLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
134.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
MOBILE PHONE BV5300 PRO/BLACK BLACKVIEW |
|
136.13 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
136.13 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Blackview Smartphone BV5300 Pro 4/64GB black |
|
144.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
144.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 13:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548311492 |
| Energijos klasė | b |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Gamintojo kodas | bv5300pro-gn/bv |
| Lietuvių kalba | + |
| Ryšiai ir duomenų perdavimas | 4g lte, wi‑fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, bluetooth 5.0, nfc, gps/glonass/beidou, usb type‑c, 3.5 mm |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | - |
| Ekranas | 6.1 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.1 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 1560 x 720 |
| Kamera | galinė 13 mp, priekinė 8 mp |
| Pagrindinė kamera | 13mpx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Atmintis ir procesorius | mediatek helio p35, 4 gb ram, 64 gb rom, microsd iki 512 gb |
| Procesoriaus tipas | mediatek mt6765 helio p35 |
| Procesoriaus dažnis | octa-core 2.3 ghzghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 4000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 64gb |
| Atminties kortelės tipas | microsd |
| Atminties kortelės talpa | iki 512gb |
| Akumuliatorius | 6580 mah |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 6580mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 12 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, atsparumas drėgmei |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack, usb type-c |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 & ip69k |
| Modelis | blackview bv5300 pro |
| Aukštis | 161.5mm |
| Plotis | 77.6mm |
| Gylis | 15mm |
| Svoris | 273g |
| Kita informacija | nanosim |
| Gamintojo spalva | green |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 10 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 18 |
| Rodyti daugiau | |
















































