Blackview BL9000 Pro 512GB kaina
Blackview BL9000 Pro 512GB kaina
Mobilusis telefonas Blackview BL9000 Pro, 512GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589 € |
|
510.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
5G BLACKVIEW BL9000 PRO 12/512GB 6.78" Android 14 8800mAh 50MP Terminis vaizdavi..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 711.0 € |
|
533.71 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Blackview BL9000 Pro 5G tvirtas išmanusis telefonas MediaTek Dimensity 8020 12GB.. |
|
506.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Mobilusis telefonas Blackview BL9000 Pro, 512GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589 € |
|
510.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mobilusis telefonas Blackview BL9000 Pro, 512GB, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589 € |
|
510.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Telefonas Blackview BL9000 Pro 5G 12GB/512GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
510.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
510.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Išmanusis telefonas su šilumine kamera Blackview BL9000 Pro 5G 12/512GB, juodas |
|
513.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
513.17 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Išmanusis telefonas Blackview BL9000 Pro 5G 12/512GB Black (BL9000Pro-BK/BV) | .. |
|
514.35 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Blackview BL9000 Pro 5G 12/ 512 GB Black mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 86.31 eur/mėn |
|
517.83 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
517.83 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
MOBILE PHONE BL9000 PRO/RUGGED BLACK BLACKVIEW | BL9000PROBLACKDaugiau |
|
518.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
518.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
MOBILE PHONE BL9000 PRO/RUGGED BLACK BLACKVIEW |
|
519.48 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
519.48 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
Telefonas Blackview BL9000 Pro 5G 12GB/512GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
521.21 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
521.21 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Blackview BL9000 Pro, 12GB/512GB, Interstellar Black BL9000Pro-BK/BV |
|
521.83 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
521.83 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
MOBILE PHONE BL9000 PRO/RUGGED BLACK BLACKVIEW |
|
523.20 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
523.20 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mobile Phone Blackview BL9000 Pro Rugged Black |
|
523.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
523.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Blackview BL9000 Pro 5G 12/512GB thermal camera Black |
|
528.26 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
528.26 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Blackview BL9000 Pro 5G 6.78" Corning 7t FHD+IPS 1080x2460 120Hz, 12GB/512GB, MT.. |
|
529.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
5G BLACKVIEW BL9000 PRO 12/512GB 6.78" Android 14 8800mAh 50MP Terminis vaizdavi..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 711.0 € |
|
533.71 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Blackview BL9000 Pro 5G 6.78" Corning 7t FHD+IPS 1080x2460 120Hz, 12GB/512GB, MT..Daugiau |
|
549.65 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
MOBILE PHONE BL9000 PRO/ RUGGED BLACK BLACKVIEW Mobilieji telefonai |
|
555.53 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
555.53 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Blackview BL9000 Pro 5G 6.78" Corning 7t FHD+IPS 1080x2460 120Hz, 12GB/512GB, MT..Daugiau |
|
565.36 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
565.36 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Blackview Smartphone BL9000 Pro 5G 12/512GB black |
|
569.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
569.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Blackview Mobilus telefonas BLACKVIEW BL9000 PRO/RUGGED Black |
|
899.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
899.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 02:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548316251 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP68 / IP69K |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 8800 |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | 4x2.6 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Mali-G77 MC9 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 14 |
| Ekrano dydis | 6.78 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass Victus |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 12 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | USB Type-C |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 412 |
| Speciali apsauga | Pirštų antspaudų skaitytuvas |
| Ryšių standartas | 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 CDMA 800 / 1900 3G HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 4G 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 30, 34, 38, 39, 40, 41, 66 5G 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 77, 78, 79 SA/NSA |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Vaizdo failų formatai | MOV |
| Ekrano raiška | 1080 x 2460 |
| Įkroviklis komplekte | + |
| Atminties talpa | 512 GB |
| Išleidimo metai | 2024 |
| Blykstė | LED |
| Modelis | BL9000 Pro |
| Priekinė kamera | 50 MP |
| Galinė kamera | 50 + 13 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| Pikselių tankis | 396 ppi |
| Atnaujintas | - |
| 5G ryšio palaikymas | + |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |













































