Gartraukis Beko HNT62210B kaina
Gartraukis Beko HNT62210B kaina
Beko HNT62210B montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 17.83 eur/mėn |
|
106.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Beko HNT 62210 B 224 m³/h Pusiau įmontuojamas (ištraukiamas) Juoda D |
|
106.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
106.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Okap Beko HNT62210BLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
132.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 18:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8690842043727 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | 481382 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 224m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 60db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 60db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 17.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 31.4cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | 6kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |

























