Gartraukis BEKO HCA63420B kaina
Gartraukis BEKO HCA63420B kaina
Gartraukis Beko HCA63420B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 142 € |
|
109.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
109.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis Beko HCA63420B, juodaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 142 € |
|
109.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
109.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Beko HCA63420B gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 10.90 eur/mėn |
|
109.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Beko HCA63420BPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
109.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
109.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Gartraukis Beko HCA63420B |
|
109.32 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
109.32 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Gartraukis Beko HCA63420BIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
123.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
123.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Gartraukis Hood BEKO HCA63420B |
|
132.70 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
132.70 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 08:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8690842402098 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | 8896743200 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 55.8kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 400m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 63cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 36cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Svoris | 14.2kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


































