Beko HITV8736B0HT kaina
Beko HITV8736B0HT kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Kainų kitimo istorija - Beko HITV8736B0HT

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Beko HITV8736B0HT
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Skalbyklės - džiovyklės |
| Prekės kodas | 8690842467653 |
| Gamintojo kodas | 7162546100 |
| Maks. skalbinių svoris | 8kg |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 2.64kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.62kwh |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 73db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Tipas | skalbimo mašina su džiovykle |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 55cm |
| Plovimo klasė | b |
| Vandens sąnaudos ciklui | 40l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 5kg |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | inverterinis variklis, ekranas, vaikų sauga, atidėto skalbimo funkcija |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |
































