Viryklė Beko FSE62320DX kaina
Viryklė Beko FSE62320DX kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (24)
Kainų kitimo istorija - Viryklė Beko FSE62320DX

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Viryklė Beko FSE62320DX
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842076831 |
| Gamintojo kodas | - |
| Energijos klasė | a |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 51.4kg |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 66l |
| Laikmatis | + |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |


























