Gartraukis Apelson TALIA 900 kaina
Gartraukis Apelson TALIA 900 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | APELSON |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 6224332121200 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 91kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 40lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | g |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | f |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 300m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 80w |
| Tipas | kamininiai |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Apšvietimas | led |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 93.2cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 47cm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | + |
| Rodyti daugiau | |





















