Projektorius Anker Nebula Mars 3 Air kaina
Projektorius Anker Nebula Mars 3 Air kaina
Anker Nebula Mars 3 Air D2325212 |
|
595.42 €
38 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 38 d.d. |
595.42 €
38 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 38 d.d. |
Nešiojamas projektorius Anker Nebula Mars 3 Air | Google TV | Full HD | 400 ANSI.. |
|
597.50 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
597.50 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Projektorius Anker Nebula Mars 3 Air Google TV Projector with Built-In Netflix |..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
597.60 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Projektorius Anker Nebula Mars 3 Air Google TV Projector with Built-In Netflix |..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
597.60 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Anker Nebula Mars 3 Air - DLP-Projektor - LED - tragbar (batteriebetrieben) - 40.. |
|
659.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
659.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Nebula Mars 3 Air - DLP projector - LED - portable battery powered |
|
791.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
791.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 18:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ANKER |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 194644175887 |
| Tipas | projektorius |
| Projektavimo sistema | dlp |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1080p (1920x1080) |
| Maksimali raiška | 1920x1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 400 |
| Jungtys | usb 2.0, 3.5 mm, 1 x hdmi |
| Išvesties jungtys | usb 2.0, hdmi |
| Kita informacija | bevielis |
| Projektoriaus lempa | - |
| Matmenys | h: 178 mm x 122 mm x 133 mmcm |
| Svoris | 1.7kg |
| Lempos tarnavimo laikas | -val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius, valdymo pultelis |
| Operacinė sistema | google tv |
| Vidinė atmintis | 2gb |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | dlp |
| DVI | - |
| Projekcijos atstumas - min. | -m |
| Projekcijos atstumas - maks. | -m |
| Aukštis | 178mm |
| Plotis | 122mm |
| Rodyti daugiau | |












































