XGIMI MoGo 3 Pro kaina
XGIMI MoGo 3 Pro kaina
Xgimi projector MoGo 3 Pro XN13ADaugiau |
|
585.45 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
585.45 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
XGIMI Mogo 3 pro Projector |
|
594.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
594.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
XGIMI XN13A MoGo 3 Pro televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 61.85 eur/mėn |
|
618.49 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
(1920 x 1080) „XGIMI MoGo 3 Pro“ DLP projektorius, nešiojamas, LED, 450 liumenų,.. |
|
649.71 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Projektorius Xgimi MoGo 3 Pro 3-in-1 projektoripakettiDaugiau |
|
656.19 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
656.19 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XGIMI |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 6935670504753 |
| Tipas | led |
| Gamintojo kodas | xn13a |
| Projektavimo sistema | dlp |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 450 |
| Jungtys | usb, hdmi |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 40 - 200 |
| Projektoriaus lempa | - |
| Matmenys | 20.49 x 9.5 x 9.5cm |
| Svoris | 1.1kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 25000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | maitinimo laidas |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Operacinė sistema | google tv ref+3.0 |
| Vidinė atmintis | 16gb |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| Vaizdo technologija | dlp |
| Aukštis | 20.49mm |
| Plotis | 95mm |
| Gylis | 95mm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
































