Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (47)
|
Technoaura.lt
|
Orkaitė AEG BES331110B |
|
363.00 €
|
Išparduotatechnoaura.lt |
|
Technoringas.lt
|
Orkaitė AEG BES331110B |
|
395.52 €
|
Išparduotatechnoringas.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-08-23 10:31
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Orkaitė AEG BES331110B

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Orkaitė AEG BES331110B
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 7332543503209 |
| Gamintojo kodas | bes331110b |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 117 |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3500w |
| Aukštis | 59.4cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.7cm |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | besisukantis ratukas |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Grilis | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Savybės | laikmatis, teleskopiniai bėgeliai |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |




















































