Šaldiklis AEG ABE818F6NC kaina
Šaldiklis AEG ABE818F6NC kaina
AEG ABE818F6NC |
|
879.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
879.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-04-09 16:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 7332543715572 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | abe818f6nc |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 292kwh |
| Bendra talpa | 204l |
| Temperatūra | -18°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 24val. |
| Užšaldymo galia | 20kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | Įmontuojami |
| Savybės | bešerkšnis („nofrost“) |
| Aukštis | 176.8cm |
| Plotis | 55.6cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 65kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | no |
| Padėklas ledukams | + |
| Rodyti daugiau | |








































