Adler AD5019 kaina
Adler AD5019 kaina
Lygintuvas Adler AD 5019, balta sp./violetinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.69 € |
|
12.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Adler AD 5019Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
12.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
12.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Iron | Adler | AD 5019 | With cord | 1600 W | Water tank capacity 100 ml | Conti.. |
|
8.79 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Iron | Adler | AD 5019 | With cord | 1600 W | Water tank capacity 100 ml | Conti.. |
|
9.17 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Iron | Adler | AD 5019 | With cord | 1600 W | Water tank capacity 100 ml | Conti.. |
|
9.33 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Adler AD5019 lygintuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
9.60 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Iron | Adler | AD 5019 | With cord | 1600 W | Water tank capacity 100 ml | Conti.. |
|
9.73 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Iron | Adler | AD 5019 | With cord | 1600 W | Water tank capacity 100 ml | Conti.. |
|
9.84 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Iron | Adler | AD 5019 | With cord | 1600 W | Water tank capacity 100 ml | Conti.. |
|
10.30 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
10.30 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Iron | Adler | AD 5019 | With cord | 1600 W | Water tank capacity 100 ml | Conti.. |
|
10.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
10.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Iron | Adler | AD 5019 | With cord | 1600 W | Water tank capacity 100 ml | Conti.. |
|
12.00 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Iron | Adler | AD 5019 | With cord | 1600 W | Water tank capacity 100 ml | Conti.. |
|
12.38 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
12.38 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Iron | Adler | AD 5019 | With cord | 1600 W | Water tank capacity 100 ml | Conti.. |
|
12.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
12.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Lygintuvas Adler AD 5019, balta sp./violetinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.69 € |
|
12.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lygintuvas Adler AD 5019, balta sp./violetinė sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 14.69 € |
|
12.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Adler AD 5019Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
12.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
12.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Lygintuvas | Adler | AD 5019 | With cord | 1600 W | Vanduo tank capacity 100 ml .. |
|
12.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
12.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Adler AD 5019, White/Purple AD 5019 |
|
13.30 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
13.30 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Adler Iron | Adler | AD 5019 | With cord | 1600 W | Water tank capacity 100 ml |.. |
|
13.32 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Iron | Adler | AD 5019 | With cord | 1600 W | Water tank capacity 100 ml | Conti.. |
|
14.69 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Lygintuvai Adler Iron | | AD 5019 | With cord | 1600 W | Water tank capacity 1..Daugiau |
|
15.61 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Iron | Adler | AD 5019 | With cord | 1600 W | Water tank capacity 100 ml | Conti.. |
|
16.14 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Lygintuvas Adler AD 5019Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
16.68 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
16.68 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lygintuvas Adler AD 5019, baltas/violetinis |
|
17.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
17.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Lygintuvas Adler AD 5019Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
17.51 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
17.51 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ADLER |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 5908256833364 |
| Gamintojo kodas | ad5019 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 1600w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 10g/min. |
| Garų smūgis | -g/min. |
| Padas | neprisvylančios dangos |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | - |
| Apsauga nuo nutekėjimo | - |
| Vertikalus garinimas | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Vandens talpa | 100ml |
| Laido ilgis | 3m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 0.72kg |
| Kita informacija | temperatūros reguliavimas |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Rodyti daugiau | |






































