Lygintuvas Mesko MS 5037 kaina
Lygintuvas Mesko MS 5037 kaina
Lygintuvas Mesko MS 5037, balta sp./pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.99 € |
|
14.88 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
SALE OUT. Mesko MS 5037 Steam iron 2800W, Grey | Mesko MS 5037 | Steam Iron | 28..Daugiau |
|
8.89 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
SALE OUT. Mesko MS 5037 Steam iron 2800W, Grey | Mesko MS 5037 | Steam Iron | 28..Daugiau |
|
8.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
SALE OUT. Mesko MS 5037 Steam iron 2800W, Grey | Mesko MS 5037 | Steam Iron | 28.. |
|
9.15 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
SALE OUT. Mesko MS 5037 Steam iron 2800W, Grey | Mesko MS 5037 | Steam Iron | 28..Daugiau |
|
9.32 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
SALE OUT. Mesko MS 5037 Steam iron 2800W, Grey | Mesko MS 5037 | Steam Iron | 28..Daugiau |
|
11.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
11.35 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mesko | MS 5037 | Steam Iron | 2800 W | Water tank capacity 170 ml | Continuous .. |
|
11.89 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
11.89 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
MESKO MS 5037 lygintuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
12.19 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
12.19 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
IŠPARDAVIMAS. Mesko MS 5037 Steam iron 2800W, Grey | Mesko MS 5037 | Steam Iron ..Daugiau |
|
12.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
12.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mesko | MS 5037 | Steam Iron | 2800 W | Water tank capacity 170 ml | Continuous .. |
|
13.04 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
13.04 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Mesko MS 5037 Steam iron 2800W, Grey | Mesko MS 5037 | Steam Iron | 2800 W | Wat..Daugiau |
|
13.31 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Mesko | MS 5037 | Steam Iron | 2800 W | Water tank capacity 170 ml | Continuous .. |
|
13.52 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Mesko | MS 5037 | Steam Iron | 2800 W | Water tank capacity 170 ml | Continuous .. |
|
13.95 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Lygintuvas Mesko MS 5037 Steam Iron, 2800 W, Water tank capacity 170 ml, Continu.. |
|
13.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Lygintuvas Mesko MS 5037, balta sp./pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.99 € |
|
14.88 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lygintuvas Mesko MS 5037, balta sp./pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.99 € |
|
14.88 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mesko | MS 5037 | Garų lygintuvas | 2800 W | Vanduo tank capacity 170 ml | Conti.. |
|
15.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
15.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mesko | MS 5037 | Steam Iron | 2800 W | Water tank capacity 170 ml | Continuous .. |
|
16.31 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Mesko MS 5037, White/Grey MS 5037 |
|
16.56 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
16.56 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Mesko | MS 5037 | Steam Iron | 2800 W | Water tank capacity 170 ml | Continuous .. |
|
17.17 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Mesko MS 5037 Steam Iron 2800 W Water tank capacity 170 ml Continuous steam 35 ..Greitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
17.99 €
|
Į parduotuvę lazyhouse.lt |
Lygintuvas Mesko MS 5037, baltas/pilkas |
|
19.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
19.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Mesko MS 5037. Garinis lygintuvas, 2800 W, vandens bakelio talpa 170 ml, nepertr.. |
|
19.03 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Lygintuvai Mesko MS 5037\t Steam Iron, 2800 W, Water tank capacity 170 ml, Cont..Daugiau |
|
20.12 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Lygintuvas Mesko MS 5037Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
20.63 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
20.63 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lygintuvas Mesko MS 5037Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
21.66 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
21.66 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MESKO |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 5903887807609 |
| Gamintojo kodas | ms5037 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2800w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 35g/min. |
| Garų smūgis | -g/min. |
| Padas | keramika |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | - |
| Apsauga nuo nutekėjimo | - |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Vandens talpa | 170ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | -m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 0.78kg |
| Kita informacija | sausas lyginimas, temperatūros reguliavimas, permatomas vandems lygio indikatorius |
| Kaitinimo laikas | -min. |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Garų slėgis | -bar |
| Rodyti daugiau | |














































