Zyxel FWA505 kaina
Zyxel FWA505 kaina
ZYXEL FWA505, 5G NR maršrutizatorius, skirtas naudoti patalpose, autonominis / N.. |
|
220.70 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
220.70 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Zyxel FWA505, 5G NR Indoor Router, Standalone/Nebula with 1 year Nebula Pro Lice.. |
|
261.85 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Zyxel FWA505 Cellular network router |
|
321.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
321.42 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-02 09:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ZYXEL |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 4718937637515 |
| Tipas | dsl maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | -mbps |
| SIM kortelės lizdas | + |
| Maksimalus atstumas | -m |
| Wi-Fi | + |
| Siųstuvo galingumas | -dbm |
| Protokolo palaikymas | 802.11ax |
| Kodavimas | wpa2/wpa3 mix |
| Duomenų perdavimo sparta | - |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2.4ghz/5ghz |
| Jungčių kiekis (WAN) | 1 |
| USB jungtys | - |
| Antena | vidinė |
| Antenos tipas | vidinė |
| Antenos lizdas | ts9 |
| Aukštis | 222mm |
| Plotis | 103mm |
| Gylis | 103mm |
| Matmenys | 103 x 103 x 222 mm |
| Gamintojo kodas | fwa505-eu0102f |
| Rodyti daugiau | |






































