ZyXel LTE3301-Plus kaina
ZyXel LTE3301-Plus kaina
Zyxel LTE-3301 PLUS LTE-3301PLUS-EU0102F |
|
190.24 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
190.24 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
ZYXEL NEBULA LTE3301-PLUS, LTE INDOOR ROUTER , NEBULAFLEX, WITH 1 YEAR PRO PACK,..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
205.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ZYXEL NEBULA LTE3301-PLUS, LTE INDOOR ROUTER , NEBULAFLEX, WITH 1 YEAR PRO PACK,.. |
|
232.80 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 17:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ZYXEL |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 4718937624850 |
| Tipas | wifi maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 900mbps |
| SIM kortelės lizdas | + |
| Operacinė sistema | openwrt |
| Wi-Fi | + |
| Maksimalus vartotojų skaičius | 64 |
| VPN palaikymas | + |
| Siųstuvo galingumas | 17dbm |
| Protokolo palaikymas | 802.11a,b,g,n,ac |
| Kodavimas | wpa2/wpa3 mix |
| Duomenų perdavimo sparta | 1200 |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2.4ghz/5ghz |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | - |
| Jungčių kiekis (WAN) | 2x rj-45 |
| USB jungtys | 1 |
| Antena | 2x išorinė |
| Antenos tipas | išorinės, nuimamos |
| Antenos lizdas | 2x rp-sma |
| Aukštis | 33mm |
| Plotis | 210mm |
| Gylis | 115mm |
| Svoris | 500g |
| Matmenys | 33 x 210 x 115 mm |
| Rodyti daugiau | |

































