Xiaomi Mi 10T Pro kaina
Xiaomi Mi 10T Pro kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6934177724985 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 1080 x 2400 |
| Pagrindinė kamera | 108 + 13 + 5mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 8k@30fps, 4k@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 1 x 2.84 + 3 x 2.42 + 4 x 1.80ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8192mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 10 |
| Papildomos funkcijos | 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, bevielis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c |
| Modelis | xiaomi mi 10t pro |
| Aukštis | 165.1mm |
| Plotis | 76.4mm |
| Gylis | 9.3mm |
| Svoris | 218g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, įkroviklis |
| Gamintojo spalva | cosmic black |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |







































Semas D.
2023-12-09 23:35:53
Naudojau 2 metus, tikrai nustebintas ka gali padaryti jo kamera geroje sviesoje, na bet naktį kažko labai gero nesitikėkit apart nuo to telefonas kaip telefonas, man asmeniškai kiek didokas, bet čia kaip kam... dėja telefonas be defektų irgi neapsiėjo,po maždaug metų naudojimo and telefono ekrano atsirado mažas baltas taškelis, naudojimui nekenkia bet vistiek nefaina.
Albert
2023-09-29 18:04:57
Naudojau 2-3m greitas, baterija irgi visai nieko. Ekranas kiek didokas sunkiai kartais į kišene telpa, atsirado mires pixelis šone vos po metu naudojimo, pasidomėjau ne man vienam taip. Už tokia kaina geriau a54 pasiimt specs praktiškai tie patys, geriau rankoje jaučiasi na ir žinoma gamintojas kiek geresnis.
Svečias
2023-04-03 09:17:17
Naudojuosi 2 metus jis nuostabus
Untė U.
2022-12-30 12:18:24
Naudoju treti metai. Puikus daiktas. Tik kartais ekranas suveikia net per dangtelį. Kad to nebūtų galima yra app'sas "smart cover"... Mokėjau 400 eurų už 256 atminties, o dabar dar brangesni???
Svečias
2021-10-25 15:37:25
Naudoju Xiaomi ir tie kas vaikosi madų sakys kad nieko vertas. Tačiau norint turėti gerą aparatą už protingą kainą neišleidžiant tūkstančių tai šis variantas kaip tik toks.
Gabrielius F.
2021-09-26 21:10:00
Turiu beveik metus laiko ir galiu drąsiai sakyti kad išpildė visus lūkesčius. Baterija gausiai naudojant parą išlaiko, pasikrauna pilnai per ~50min, fotoparatas diena labai puikiai daro foto, tamsesniu laiku prasčiau. Procesorius paleidžia visus žaidimus be lago ant max. Vienintelis minusas dydis bet priprantama:)
Gabrielius F.
2021-07-23 23:23:37
Labai smagus telefonas už tokią kainą:
+Baterija, 145hz ekranas, procesorius
-dydis
Svečias
2021-07-05 00:07:12
Skambucio metu negali niekur ijeit nes uztemsta ekranas.kisenei prisispaudineja nors uzrakintas.nieko vertas
Viktorija B.
2021-05-09 08:54:45
Labai patiko, geras telefonas, nera labai brangus
Gediminas
2021-01-07 14:11:25
Šaunus telefonas, tikrai rekomenduoju įsigyti ieškantiems flagmano savybių turinčio įrenginio už vidutinės klasės kainą (geras kainos/kokybės santykis). Telefonas veikia sklandžiai, pakankamai gera baterija, ekranas išties geras (nepaisant to, kad LCD) - ypač patiks tiems, kas tausoja savo akis. Be abejo, daug kam turėtų patikti ir telefono kamera. Pagrindinė 108MP kamera išties nuostabi, marko sensorius šiek tiek blankokas tamsoje. Atkreipiu dėmesį į dizainą, solidumo jausmą rankoje - puikus atrakinimo pirštu jutiklis bei apskritai naudojamas paspaudimų mechanizmas (angliškai haptic feedback), kuris man priminė iPhone ir tai Android telefonui yra pagyrimo vertas aspektas.
Rokas
2020-11-25 21:35:01
Telefonas superinis uz tokia ganetinai nedidele kaina parametrai super. dziaugiuosi. jau antras mano xiaomi, dziaugiuosi perejes is apple produkcijos i xiaomi.
A. D.
2020-11-04 21:34:01
Blemba, tikrai fainas telefonas. Pirkdamas tikėjausi, kad bus eilinis kinietiškas, vidutiniokiškas šlamštas, bet pasirodo klydau! Ir kamera visai neprasta, ir garsas, ir ekranas ir t.t. ir t.t. Labai geras įspūdis, kai pirkdamas už tokią kainą nieko perdaug nesitiki, o gauni žymiai daugiau!