Xiaomi Mi 10 Lite 5G kaina
Xiaomi Mi 10 Lite 5G kaina
Xiaomi Mi 10 Lite 5G Dual Sim 128GB 6GB RAM (Ekspozicinė prekė) |
Ekspozicinė
|
244.00 €
|
Į parduotuvę balticmobiles.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-15 12:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 1139411678542 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.57 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 1080 x 2400 |
| Pagrindinė kamera | 48 + 8 + 2 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 16mpx |
| Blykstė | + |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps, 720p@120fps |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sdm765 snapdragon 765g |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 6144mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 4160mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 10 |
| Papildomos funkcijos | 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack, 2.0, type-c 1.0 |
| Modelis | xiaomi mi 10 lite |
| Prekės būklė | nauja |
| Aukštis | 163.7mm |
| Plotis | 74.8mm |
| Gylis | 7.9mm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, telefonas |
| Rodyti daugiau | |











































