Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (41)
"Jimmy" dulkių siurblys JV85 Belaidis veikiantis, rankinis ir rankinis.. |
|
178.02 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Jimmy Vacuum cleaner JV85 Cordless operating, Handstick and Handheld, 25.2 V, Op.. |
|
194.49 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Jimmy Vacuum cleaner JV85 Cordless operating, Handstick and Handheld, 25.2 V, Op.. |
|
198.00 €
|
Išparduotatopocentras.lt |
Jimmy Vacuum cleaner JV85 Cordless operating, Handstick and Handheld, 25.2 V, Op.. |
|
203.75 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Xiaomi Jimmy JV85 Cordless Vacuum Cleaner - belaidis dulkių siurblys |
|
203.96 €
|
Išparduotaepirkimas.lt |
Jimmy Vacuum cleaner JV85 Cordless operating, Handstick and Handheld, 500 W, 25... |
|
209.63 €
|
Išparduotabuitex.lt |
Jimmy Vacuum cleaner JV85 Cordless operating, Handstick and Handheld, 25.2 V, Op.. |
|
209.63 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Jimmy Vacuum cleaner JV85 Cordless operating, Handstick and Handheld, 25.2 V, Op.. |
|
210.06 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Cordless vacuum cleaner JIMMY JV85, Bezprzewodowy odkurzacz pionowy JIMMY JV85 |
|
238.00 €
|
Išparduotabeautychest.lt |
Jimmy Vacuum cleaner JV85 Cordless operating, Handstick and Handheld, 25.2 V, Op.. |
|
239.00 €
|
Išparduotaskytech.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-09-19 08:34
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Xiaomi Jimmy JV85

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Xiaomi Jimmy JV85
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | JIMMY |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 6946499308897 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | be maišelių |
| Plotis | 29.3cm |
| Gylis | 67cm |
| Svoris | 5.16kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.6l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | antgalis apmušalams, antgalis baldams, 4, antgalis plyšiams, antgalis kilimams |
| Kita informacija | plaunamas filtras |
| Maksimalus triukšmo lygis | 82db |
| Filtrų tipas | hepa, plaunamas |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus talpa | 2500mah |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Veikimo laikas | 60min |
| Savybės | rankinis dulkių siurblys |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |










































