Monitorius Xiaomi G24i kaina
Monitorius Xiaomi G24i kaina
Xiaomi G24i 23.8" IPS 16:9 ELA5625EU monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 10.90 eur/mėn |
|
108.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Monitorius Xiaomi G24i 23.8"Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 159 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
109.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Monitorius Xiaomi Gaming G24i 23.8" FHD 180Hz 250nits 1msKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.69 € |
|
109.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
109.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Xiaomi G24i, 23,8" 68364 |
|
112.99 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
112.99 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 12:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 6941948703353 |
| Įstrižainė | 23.8" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp), 3.5 mm (aux) |
| Kitos jungtys | headphones |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 180hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.2745mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | 75x75 |
| Reguliuojamas aukštis | - |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light, „freesync“ palaikymas |
| Svoris | -kg |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | + |
| Tipas | Žaidimų monitorius |
| Rodyti daugiau | |
























































