Kaitlentė Whirlpool WF S0377 kaina
Kaitlentė Whirlpool WF S0377 kaina
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WFS0377NEIXLKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € |
|
549.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WFS0377NEIXLKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € |
|
549.68 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Whirlpool WF S0377 NE/ IXL kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 91.61 eur/mėn |
|
549.68 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Indukcinė kaitlentė Whirlpool WF S0377 NE/IXL |
|
549.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
549.68 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 13:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WHIRLPOOL |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8003437601293 |
| Gamintojo kodas | smp 658c/ne/ixl |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7200w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.2cm |
| Plotis | 77cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 9.8kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 18 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Rodyti daugiau | |


















