Projektorius ViewSonic PA503X kaina
Projektorius ViewSonic PA503X kaina
Projektorius Viewsonic PA503XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
439.22 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
ViewSonic PA503XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 481.0 € |
|
439.22 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius VIEWSONIC PA503X XGA(1024x768),3600 lm,HDMI,2x VGA,5,000/15,000 LAM..Nemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
399.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
399.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Projektorius Viewsonic PA503XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
439.22 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Viewsonic PA503XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
439.22 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Viewsonic PA503X White projektorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 73.20 eur/mėn |
|
439.22 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
439.22 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
ViewSonic PA503XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 481.0 € |
|
439.22 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius ViewSonic PA503X (DLP, XGA, 3600 ANSI, VGA x2, HDMI) |
|
439.22 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
439.22 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Projector PA503X DLP/ XGA/ 3600 Ansi/ 22000:1/ HDMI |
|
493.64 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
493.64 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VIEWSONIC |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 766907905113 |
| Tipas | priedai |
| Projektavimo sistema | dlp |
| Kontrastas | 22000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 4:3 |
| Tikroji raiška | 1024 x 768 |
| Maksimali raiška | 1024 x 768 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3600 |
| Jungtys | vga, usb mini-b, rs-232, audio in, rca, audio out, hdmi |
| Išvesties jungtys | d-sub, hdmi, rs-232, mini jack, mini usb |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 30 - 300 |
| Projektoriaus lempa | 190 |
| Matmenys | 294 x 110 x 218cm |
| Svoris | 2.2kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 5000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Artinimas, kartais | 1.1:1 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | zoom, ryškumo reguliavimas, fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | dlp |
| DVI | - |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.76m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 7.62m |
| Aukštis | 110mm |
| Plotis | 294mm |
| Gylis | 218mm |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |





























































