Transcend DriverPro 110 kaina
Transcend DriverPro 110 kaina
Transcend DrivePro 110 - Kamera für Armaturenbrett - 1080p / 30 BpS - 2.0 MPix -.. |
|
123.57 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
123.57 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Vaizdo registratorius Transcend DrivePro 110Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 210.9 € |
|
169.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaizdo registratorius Transcend DrivePro 110Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 210.9 € |
|
169.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 15:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRANSCEND |
| Kategorija | Vaizdo registratoriai |
| Prekės kodas | 760557843061 |
| Ekrano dydis | 2.4" |
| Akselerometras | + |
| Filmavimo raiška | 1920 x 1080 |
| Matymo kampas | 130° |
| Naktinis režimas | wdr sensorius |
| Judesio detektorius | nėra informacijos |
| Ciklinis įrašymas | + |
| Mikrofonas | + |
| Kadrai per sekundę | 30 |
| Įrašymo laikmena | micro sd |
| Įrašymo laikmenos talpa | iki 128 gb |
| Vidinė atmintis | - |
| Palaikomi formatai | mov/h.264 |
| Wi-fi | - |
| Bluetooth | - |
| GPS | - |
| Jungties tipas | micro usb |
| Sąsaja | microusb (pakrovimui) |
| Matmenys | 437 x 126 x 30mm |
| Svoris | 0.071kg |
| Baterijos tipas | li-polymer |
| Baterijos talpa | 180mah |
| Maitinimo įtampa | 12/24v |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | registratorius, laikiklis, kroviklis, atminties kortelė |
| Kita | avarinio įrašymo mygtukas, laiko žyma, plataus dinaminio diapazono (wdr) technologija |
| Rodyti daugiau | |





















