Šaldytuvas TCL RF260BWE0 kaina
Šaldytuvas TCL RF260BWE0 kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje TCL RF260BWE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
262.60 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
TCL RF260BWE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 410.0 € |
|
262.60 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
TCL Refrigerator RF260BWE0 Energy efficiency class E Free standing Combi He..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
283.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
TCL Refrigerator | RF260BWE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
257.80 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
TCL Refrigerator | RF260BWE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
259.07 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
TCL Refrigerator | RF260BWE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
260.33 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje TCL RF260BWE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
262.60 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas TCL RF260BWE0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
262.60 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
262.60 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
TCL Šaldytuvas | RF260BWE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi |.. |
|
262.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
262.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas TCL RF260BWE0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
262.60 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
262.60 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
TCL RF260BWE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 410.0 € |
|
262.60 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje TCL RF260BWE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
262.60 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
TCL Refrigerator | RF260BWE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
262.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
262.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TCL Refrigerator | RF260BWE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
262.83 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
TCL RF260BWE0 Refrigerator, freestanding, combi, 1.823m height, E, 187 L fridge,.. |
|
265.32 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
TCL Refrigerator | RF260BWE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
272.84 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
TCL Refrigerator RF260BWE0 Energy efficiency class E Free standing Combi He..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
283.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
TCL Refrigerator | RF260BWE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
287.03 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
287.03 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
TCL Refrigerator | RF260BWE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
287.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
TCL Lodówka TCL Lodówka | RF260BWE0 | Energy efficiency class E | .. |
|
318.44 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
TCL Refrigerator | RF260BWE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
360.97 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
TCL Refrigerator | RF260BWE0 | Energy efficiency class E | Free standing | Combi.. |
|
411.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
411.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Холодильник TCL Холодильник | RF260BWE0 | Energy efficiency class E | Free stand.. |
|
416.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8720568107202 |
| Gamintojo kodas | rf260bwe0 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 213kwh |
| Bendra talpa | 260l |
| Šaldytuvo talpa | 187l |
| Šaldiklio talpa | 73l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 3.3kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | led apšvietimas |
| Plotis | 54.5cm |
| Aukštis | 182.3cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 50kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |





























