Televizorius TCL 55V6B kaina
Televizorius TCL 55V6B kaina
TCL 55" LED 4K 55V6B išmanusis televizoriusIšsimokėtinai už 17.70 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
424.80 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-13 08:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TCL |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5901292523305 |
| Plotis | 122.6 |
| Aukštis | 71.1 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Galia | 64 |
| Svoris | 10 |
| Gylis | 8 |
| Ekrano įstrižainė | 55 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Modelis | 55V6B |
| Garso sistema | Dolby AC-4 |
| WiFi sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 64 |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 25.5 |
| Aukštis su stovu | 75 |
| Svoris be stovo | 9.8 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2/C/S2 |
| S/PDIF jungtis | + |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Ekrano dažnis | 60 |
| DLNA | + |
| Serija | V6B |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 2.0 |
| Energijos suvartojimas išjungties režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | CI |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 88 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 51-55" |
| Rodyti daugiau | |















































