Televizorius Sony KD-75X85L kaina
Televizorius Sony KD-75X85L kaina
Televizorius Sony KD75X85LB D-LED 75" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
1499.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1499.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Televizorius Sony KD75X85LB D-LED 75" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
1499.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1499.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 4548736150966 |
| Modelis | kd75x85laep |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 75" (~190 cm) |
| Galia | 127w |
| Metinis energijos suvartojimas | 152kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb - t/t2/c/s/s2 |
| Svoris | 34.3kg |
| Svoris su stovu | 35.8kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 120hz |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, ci/cl+ x 1, aux 3.5 mm x 1, lan x 1, usb 2.0 x 2, rf x 1, optinė jungtis |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth, valdymas balsu, dolby atmos, dolby vision, apple airplay, google play |
| Smart TV funkcijos | google tv |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | android tv |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 300 x 300 |
| Aukštis be stovo | 96cm |
| Plotis be stovo | 167cm |
| Gylis be stovo | 7.3cm |
| Aukštis su stovu | 103.65cm |
| Plotis su stovu | 167cm |
| Gylis su stovu | 41cm |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |










































