Šaldytuvas Snaigė CD40DM-S3002 kaina
Šaldytuvas Snaigė CD40DM-S3002 kaina
Šaldytuvas Snaigė CD40DM-S3002EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
629.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
629.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas vitrina Snaigė CD40DM-S3002EEBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
629.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas vitrina Snaigė CD40DM-S3002EEBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
629.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldytuvas Snaigė CD40DM-S3002EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
629.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
629.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
SNAIGĖ CD40DM-S3002EEB ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
639.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
639.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 21:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAIGĖ |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4770104440038 |
| Gamintojo kodas | cd40dm-s3002exmxxxxxxsneb |
| Šaldytuvo tipas | vitrininis šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 1028kwh |
| Bendra talpa | 360l |
| Šaldytuvo talpa | 360l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 50db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 202.5cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 74kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 5 |
| Rodyti daugiau | |

























