Mikrobangų krosnelė Sharp YC-QS254AE-B kaina
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-QS254AE-B kaina
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-QS254AE-BKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179.9 € |
|
139.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sharp YC-QS254AE-BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 213.0 € |
|
145.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sharp YC-QS254AE-B, Black YC-QS254AE-B |
|
131.01 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
131.01 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Sharp YC-QS254AE-B mikrobangų krosnelė, stovų modelis, 25 l, 900 W, juoda, nerūd.. |
|
133.47 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Sharp YC-QS254AE-B microwave Countertop Solo microwave 25 L 900 W Black, Stainle.. |
|
133.53 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
133.53 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sharp | YC-QS254AE-B | Microwave Oven | Free standing | 25 L | 900 W | Black |
|
134.16 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Sharp YC-QS254AE-B mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.36 eur/mėn |
|
134.18 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
134.18 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-QS254AE-BPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
134.18 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
134.18 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Sharp YC-QS254AE-B mikrobangų krosnelė Stalviršis Mikrobangų krosnelė be papildo.. |
|
134.70 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
SHARP YC-QS254AE-B microwave, Solo microwave, 25 L, 900 W, Black, Stainless steel |
|
135.93 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-QS254AE-BKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179.9 € |
|
139.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-QS254AE-BKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179.9 € |
|
139.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Aštrus | Mikrobangų krosnelė | YC-QS254AE-B | Laisvai stovintis | 25 L | 900 W |.. |
|
139.77 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
139.77 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
„Sharp YC-QS254AE-B“ mikrobangų krosnelė, stalviršio tipo, solo tipo, 25 l, 900 ..Daugiau |
|
142.07 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Sharp YC-QS254AE-B microwave Countertop Solo microwave 25 L 900 W Black, Stainle.. |
|
142.30 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Sharp YC-QS254AE-B microwave |
|
143.59 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
143.59 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-QS254AE-BIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
145.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
145.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Sharp YC-QS254AE-BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 213.0 € |
|
145.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sharp YC-QS254AE-B microwave Countertop Solo microwave 25 L 900 W Black, Stainle.. |
|
149.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
149.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
„Sharp YC-QS254AE-B“ mikrobangų krosnelė, stalviršio tipo, solo tipo, 25 l, 900 .. |
|
152.16 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Sharp YC-QS254AE-B mikrobangų krosnelė countertop Solo 25 L 900 W juoda, nerūdij.. |
|
156.45 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Mikrobangų Krosnelė - Sharp YC-QS254AE-B 25 L Solo 900 W su Atšildymu, 8 Automat.. |
|
173.89 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4974019207490 |
| Gamintojo kodas | yc-qs254ae-b |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 28.8cm |
| Plotis | 49cm |
| Gylis | 39.5cm |
| Talpa | 25l |
| Valdymas | mechaninis, sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilio galingumas | -w |
| Galios lygių skaičius | 10 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | keramika |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | maistas dedamas ant keraminio dugno (flatbed), mažas led ekranas laiko rodymui |
| Rodyti daugiau | |











































