Šaldytuvas Sharp SJEX820F2SL kaina
Šaldytuvas Sharp SJEX820F2SL kaina
SHARP SJEX820F2SL |
|
1499.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1499.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-10-17 11:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4974019181257 |
| Gamintojo kodas | sjex820f2sl |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 410kwh |
| Bendra talpa | 605l |
| Šaldytuvo talpa | 394l |
| Šaldiklio talpa | 211l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 9.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | ledo generatorius, nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 89.2cm |
| Aukštis | 183cm |
| Gylis | 77.1cm |
| Svoris | 103kg |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

























Agnė Š.
2023-03-02 14:15:21
Sharp tikrai yra vieni geriausių šaldytuvų rinkoje. Rekomenduoju.