Šaldytuvas Sharp SJEX820F2SL цена
Šaldytuvas Sharp SJEX820F2SL цена
SHARP SJEX820F2SL |
|
1499.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1499.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-10-17 11:33
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4974019181257 |
| Gamintojo kodas | sjex820f2sl |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 410kwh |
| Bendra talpa | 605l |
| Šaldytuvo talpa | 394l |
| Šaldiklio talpa | 211l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 9.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | ledo generatorius, nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 89.2cm |
| Aukštis | 183cm |
| Gylis | 77.1cm |
| Svoris | 103kg |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

























Agnė Š.
2023-03-02 14:15:21
Sharp tikrai yra vieni geriausių šaldytuvų rinkoje. Rekomenduoju.