Televizorius Sharp 70GL4260E kaina
Televizorius Sharp 70GL4260E kaina
Televizorius Sharp GL4260E 70GL4260E, 70 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
525.85 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sharp 70GL4260EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659.0 € |
|
551.83 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
551.83 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Sharp 70GL4260E 70" Smart TV Google TV 4K Ultra HDNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
562.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sharp 70GL4260E | 70" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD | 70GL4260E | 5905683.. |
|
524.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Televizorius Sharp GL4260E 70GL4260E, 70 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
525.85 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Televizorius Sharp GL4260E 70GL4260E, 70 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
525.85 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Televizorius Sharp 70GL4260E LED 70" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
525.85 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
525.85 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Sharp 70GL4260E | 70 colių | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD |
|
525.85 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
525.85 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sharp 70GL4260E | 70" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD |
|
525.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
525.95 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sharp 70GL4260E | 70 | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD |
|
527.04 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
527.04 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Sharp 70GL4260E | 70" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD|70GL4260E |
|
528.49 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Televizorius Sharp 70GL4260E, 70", 177 cm, 4K UHD (2160p), Google TV |
|
532.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Sharp 70GL4260E, 70" 70GL4260E |
|
536.10 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
536.10 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Sharp 70GL4260E televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 53.62 eur/mėn |
|
536.15 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Sharp 70GL4260E | 70" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD |
|
539.78 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
539.78 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sharp 70GL4260E | 70" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD |
|
541.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
541.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sharp 70GL4260EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659.0 € |
|
551.83 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
551.83 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Sharp 70GL4260E LED 70" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
552.14 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
552.14 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Sharp 70GL4260E 70" Smart TV Google TV 4K Ultra HDNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
562.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sharp 70GL4260E | 70" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD |
|
590.07 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
590.07 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 15:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 5905683271639 |
| Modelis | 70gl4260e |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 70" (~178 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 112kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t / t2 / c / s / s2 |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | 19.8kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | 1000000:1 |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, lan x 1, usb 2.0 x 2, ci+ x 1, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, google assistant, amazon prime video |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | google tv |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 300 |
| Palaikomos technologijos | hdr 10, dolby vision, vrr, allm |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 90.6cm |
| Plotis be stovo | 155.6cm |
| Gylis be stovo | 8.2cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 155.6cm |
| Gylis su stovu | 27.4cm |
| Rodyti daugiau | |









































