Šaldytuvas Severin RKS 8834 kaina
Šaldytuvas Severin RKS 8834 kaina
Mini šaldytuvas su šaldikliu viduje Severin Retro RKS 8834Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin RKS 8834Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 542.0 € |
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Severin Retro RKS 8834, šaldiklis viršujeKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
429.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Severin RKS 8834 Retro šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 108 L D Turkis |
|
415.38 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
415.38 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mini šaldytuvas su šaldikliu viduje Severin Retro RKS 8834Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mini šaldytuvas Severin RKS 8834Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
419.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
419.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Mini šaldytuvas su šaldikliu viduje Severin Retro RKS 8834Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Severin RKS 8834Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 542.0 € |
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin RKS 8834 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 69.83 eur/mėn |
|
419.00 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
419.00 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Mini šaldytuvas Severin RKS 8834Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
419.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
419.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Šaldytuvas Severin Retro RKS 8834, šaldiklis viršujeKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
429.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldytuvas Severin RKS 8834 |
|
435.57 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
435.57 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Severin RKS 8834 |
|
450.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
450.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin RKS 8834 |
|
470.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
470.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 01:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 2954765083274 |
| Gamintojo kodas | rks8834 |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas, retro šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 110kwh |
| Bendra talpa | 106l |
| Šaldytuvo talpa | 93l |
| Šaldiklio talpa | 13l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 11val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 89.5cm |
| Gylis | 61.5cm |
| Svoris | 27kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 2 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Rodyti daugiau | |
























