Šaldytuvas Severin RKG 8983 kaina
Šaldytuvas Severin RKG 8983 kaina
Severin RKG 8983Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 722.0 € |
|
654.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin RKG 8983 šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 246 L D Raudona |
|
628.66 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
628.66 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin RKG 8983 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 107.11 eur/mėn |
|
642.66 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
642.66 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Šaldytuvas Severin RKG 8983Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
642.66 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
642.66 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin RKG 8983 |
|
643.66 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
643.66 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas Severin RKG 8983Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
654.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
654.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin RKG 8983Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 722.0 € |
|
654.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
SEVERIN RKG 8983 Šaldytuvas retro su zamrażarką górną podwójne drzwi raudona 246.. |
|
661.18 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
661.18 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Severin RKG 8983 |
|
698.21 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
698.21 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 21:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146044748 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje, retro šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 151kwh |
| Bendra talpa | 246l |
| Šaldytuvo talpa | 194l |
| Šaldiklio talpa | 52l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 2.4kg/24h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 166.5cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Svoris | 27kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Rodyti daugiau | |





























